Ubytování Malá Morávka-Karlov - Malá Morávka

Město: Malá Morávka Lokalita: Jeseníky Typ ubytování: chalupa Cena od: 200 Kč

Popis ubytování

Nabízíme ubytování v rekreačním středisku Malá Morávka-Karlov. Ubytovat se je možné v domečku na zahradě u rodinného domu a také nabízíme ubytování v soukromí v rodinném domě. Vhodné zejména pro rodiny s dětmi.

Vybavení

Ubytování u nás můžete využít po celý rok. V domečku jsou pro Vás připravené čtyři pohodlné postele a jedna přistýlka. Ve vybavené kuchyňce s ledničkou, sporákem a mikrovlnnou troubou si můžete připravit nějakou pochoutku. Teplo v domečku si regulujete sami v prosklených kamínkách. Rohová vana s WC Vám dopřeje příjemnou relaxaci. K dovolené a příjemnému ubytování patří také zábava, kterou si můžete užít při hraní stolního tenisu, hraní šipek, sledováním televize nebo poslechu rádia, popřípadě využít gril a nebo ohniště k večernímu posezení. V ubytování soukromí nabízíme tři pokoje po čtyřech lůžkách a jeden pokoj po dvou lůžkách. Vybavená společná kuchyně s ledničkou, sporákem a mikrovlnnou troubou. Dále je vybavena sprchovým koutem s WC a televizí ve společenské místnosti.

Možnosti okolí

Nacházíme se v klidném prostředí u lesa na pomezí obcí Malá Morávka a Karlov. Nejbližší vlek je vzdálen pouhých 150 m, který se dá využít i jako spoj k větším vlekům vzdálených 500 m. Po náročném denním lyžování se dá dojet ze sjezdovek přímo k nám. Pro náročnější lyžaře jsou k dispozici vleky na Ovčárně, kam se dostanete díky skibusu (zastávka 500 m). Pro běžecké nadšence je upraveno 90 km tras, na které lze vyrazit přímo z místa. V létě si můžete užít okolní horskou přírodu a čerstvý vzduch. Projížďkou na kole Vás provedou cyklotrasy, můžete využít i cyklobusy. Nejbližší restaurace je vzdálena 500 m, obchod a autobusová zastávka 1 km. Nejvyšší hora Moravy Praděd je vzdálen 15 km. Známé klimatické lázně Karlova Studánka jsou vzdáleny 7 km. Ideální na prožití klidné dovolené s rodinou nebo přáteli.

Kontakt

Jméno:Petr Haničák
Adresa:Malá Morávka 65, Karlov pod Pradědem
Tel.:+420 776 063 575
E-mail:karlovunas@centrum.cz
WWW:http://www.karlov.unas.cz
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava