Apartmán Lebeda - Liberec

Město: Liberec Lokalita: Jizerské hory Typ ubytování: apartmán Cena od: 250 Kč

Popis ubytování

Apartmá je vhodné pro rodiny s dětmi, mladé lidi, střední generaci, důchodce, ale i kupř. manažery, pracovníky na služebních cestách, atd. Je univerzálního charakteru – vhodné jak pro turisticko-rekreační tak i pro pracovní příležitosti v Liberci a jeho okolí. Apartmá je slunné, teplé, velmi pěkné, na samostatném poschodí rodinného domu, v zóně klidu a přesto v blízkosti centra.

Vybavení

Uzavřená bytová jednotka (kapacita 1 až 4 lůžka) s kuchyňkou, koupelnou a WC. Obsahuje i televizi, satelit, rádio, lednici, rychlovarnou konvici, vařič, nádobí atd. Uzavřené parkoviště v zahradě - bez placení, klidné prostředí v blízkosti starého a nového parku, ale také i centra v jedné z nejhezčích čtvrtí Liberce, 500 m od bazénu směr Ruprechtice, stravování je možné také v nedalekých restauracích.

Kapacita ubytování

Počet lůžek: 4

Kontakt

Jméno:Svojsíkova 19, Liberec I
Tel.:737 931 532
E-mail:jiri.lebeda@volny.cz
WWW:http://www.volny.cz/jiri.lebeda/
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava