Hotel Erlec - Šluknov

Město: Šluknov Lokalita: Jizerské hory Typ ubytování: apartmán Cena od: 350 Kč

Popis ubytování

Hotelové ubytování v nejsevernějším městě České Republiky, ve městě Šluknov-Schluckenau přímo v centru. Bohatá historie, krásná a čistá příroda s množstvím cykloturistiky, pěších tůr a jiných zajímavých cílů. Je vhodný pro klidnou dovolenou, sportovní vyžití a konání nejen firemních akcí (školení, svatby, srazy...) Ve středu města 40m od náměstí, naproti kostela Sv.Václava. Šluknovský zámek a autobusové nádraži 70m, vlakového nádraží 500m.

Vybavení

Hotel-Nabízíme ubytování v 10 pokojích(jedno, dvou až tří lůžkových),které jsou vybaveny stylovým nábytkem,televizí,sprchou a toaletou. Možnost přistýlky či dětské postýlky. - více K dispozici wi-fi připojení na internet, kancelářské služby, kopírka,tiskárna,kulečník,šipky, kostky,venkovní posezení s ohništěm.

Možnosti okolí

V nedalekém okolí města se nachází čarokrásná přírodní oblast Českosaského Švýcarska. Je dostupná autobusem, pěšky nebo na kole. V blískosti hotelu - bowling, squash centrum (fitness, sauna, solárium, masáže, spining a stolní tenis), music club, solná jeskyně první tohoto druhu v české republice. Výhodné nákupy v Dráždanech či v Bautznu.

Fotogalerie ubytování

Kontakt

Jméno:Josef Erlec
Adresa:Farní 649 40 777 Šluknov - Schluckenau
Tel.:723403344
E-mail:info@erlec.cz
WWW:http://erlec.cz
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava