Apartmán Polště - Venkovský statek - Jindřichův Hradec

Město: Jindřichův Hradec Lokalita: Jižní Čechy Typ ubytování: apartmán Cena od: 250 Kč

Popis ubytování

Na hranici s chráněnou krajinnou oblastí Třeboňsko Vám v malebné jihočeské vesničce Polště nabízíme ubytování v útulném rodinném apartmánu, který je součástí bývalého, nově rekonstruovaného statku.

Vybavení

Apartmán ma vlastní příjezdovou cestu s místem pro parkování vozu. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyňka spojená s jídelnou, koupelna s WC a sprchovým koutem, ložnice se 4 lůžky ( možnost přistýlek ) a šatní skříní. Obývák s BTV + VIDEO, sedací soupravou, konferenčním stolkem a pro romantické večery krbová kamna, pomocí nichž se dá celý apartmán vytápět při chladnějším počasí. > > Pro venkovní posezení je zde teráska se zahradním nábytkem pro 6 osob, slunečníkem a k dispozici je také otevřené ohniště. Je zde možnost zapůjčit si gril. Apartmán je ze všech stran obklopen velkou zahradou. Tím je zaručeno Vaše soukromí.

Možnosti okolí

Vesnička Polště se nachází cca. 10 km od Jindřichova Hradce uprostřed romantické krajiny plné lesů,rybníků a řek. Apartmán je určen pro rekreaci rodin či menších skupin lidí. Zdejší krajina protkaná cykloturistickými trasami je vhodným místem jak pro výlety do přírody tak do četných historických měst a objektů s bohatým kulturním programem zvlaště v letních měsících.

Fotogalerie ubytování

Kontakt

Jméno:Daniel Punda
Adresa:Polště 4
Tel.:608 166 748
E-mail:apartmanpolste@centrum.cz
WWW:http://apartmanpolste.wz.cz
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava