Ubytování Budinská - Brno

Město: Brno Lokalita: Jižní Morava Typ ubytování: apartmán Cena od: 325 Kč

Popis ubytování

Ubytování se nachází v klidné okrajové části Brna v Novém Lískovci. Z balkónu je výhled na město, na hrad Špilberk, kostel sv. Petra a část areálu BVV. Vzdálenost od výstaviště je vozem 5 min. Trolejbusovou linkou asi 10 min. jízdy přímo až k hlavní bráně BVV. Parkování je přímo před ubytovacím zařízením na parkovišti.

Vybavení

Samostatné poschodí: čtyři dvoulůžkové pokoje (dva pokoje s přistýlkou a jeden pokoj s balkonem) společná koupelna (sprchový kout) a WC,kuchyňský kout (Chladničkou, MV troubou, varnou konvicí a nádobím pro snídaně, kávovarem).

Samostatná budova: 3 dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením. Ubytování se nachází v zahradní části objektu. Každý pokoj má sociální zařízení. Součástí objektu je menší jídelna, která slouží hostům i pro přípravu jejich jídla.Jídelna je vybavena, multifunkční troubou, jednokolovým vařičem, varnou konvicí, ledničkou,myčkou a základním nádobím.

Kapacita ubytování

Počet lůžek: 14

Kontakt

Adresa:Úpatní 16, Brno
Tel.:607 684 982
E-mail:budici@volny.cz
WWW:http://www.ubytovani-brno.com/
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava