Althanský palác - Znojmo

Město: Znojmo Lokalita: Jižní Morava Typ ubytování: hotel Cena od: 1400 Kč

Popis ubytování

Althanský palác se nachází přímo v samém srdci historického centra města Znojma. Chcete obdivovat historické památky, poznávat krásy Národního parku Podyjí, proniknout do tajemství znojemského vinařství? Přijeďte a užijte si ubytování ve stylovém prostředí. Firmám nabízíme k dispozici stylové prostory pro pořádaní konferencí nebo školení s kapacitou až 140 míst. Rádi Vám zajistíme také večerní party s rautem a příjemnou obsluhou, zajímavé doprovodné akce v podobě tradiční zabíjačky, návštěvy vinného sklípku nebo sportovních aktivit.

Vybavení

Náš hotel Vám nabízí celkem 25 vkusně zařízených pokojů s celkovou kapacitou 65 lůžek ve čtyřech různých stylech, které uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a sociální zařízení a jsou vybaveny TV/Sat, internetem a telefonem. Ve stylové restauraci Althanského paláce našim zákazníkům nabízíme vytříbená jídla z české i mezinárodní kuchyně, ochotnou obsluhu a příjemné prostředí. U nás si pochutnáte na vynikajících steacích, delikátních těstovinách i na pravých znojemských okurkách. Tři večery v týdnu Vám pak posezení u kulinářských specialit nebo sklenky kvalitního vína zpříjemní živá hudba. Pro Vaše slavnostní příležitosti, jako jsou například oslavy narozenin, výročí, křtiny nebo promoce, je naše restaurace ideálním prostorem. Poloha i romantické prostředí našeho hotelu z nás činí ideální místo pro Váš svatební den.

Možnosti okolí

S námi můžete ve Znojmě a jeho okolí objevovat taje historických památek, poznávat krásy Národního parku Podyjí nebo nahlédnout pod pokličku znojemským vinařům. Rozhodnete-li se jít po stopách historie královského Znojma, zajistíme Vám zkušené průvodce, kteří Vám i Vašim dětem připraví nezapomenutelný výlet do historie města i jeho okolí. Ukážeme Vám kouzelná zákoutí města i tajemné podzemí, podíváme se na Znojmo z ptačí perspektivy radniční věže nebo navštívíme sídlo panovníka znojemský hrad. Můžete přímo z pohodlí našeho hotelu vyrazit na výlet po jedné z mnoha značených cyklostezek. Navštívíte-li Znojmo, neměli byste zapomínat ani na jeho blízké okolí. Nedaleko se nachází turisty vyhledávaná oblast Vranovska a Bítovska. Vranovská přehrada Vám dnes nabízí nespočet možností, jak strávit příjemný den. Můžete se plavit na vyhlídkovém parníku, koupat se nebo jen relaxovat při rybaření. Určitě zajímavým zážitkem je i návštěva překrásného Vranovského zámku nebo Bítovského hradu.

Fotogalerie ubytování

Kontakt

Jméno:Althanský palác
Adresa:Horní náměstí 3
Tel.:515 221 192
E-mail:info@althanskypalac.cz
WWW:http://www.althanskypalac.cz
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava