Ham-ham National Park - Znojmo

Město: Znojmo Lokalita: Jižní Morava Typ ubytování: penzion Cena od: 300 Kč

Popis ubytování

Pension s restaurací HAM-HAM NATIONAL PARK se nachází přímo v ochranném pásmu NÁRODNÍHO PARKU PODYJÍ, dva kilometry od hraničního přechodu, přímo u silnice spojující Znojmo s rakouským městem Retz. Značené cyklotrasy vedou obcí s mnoha sklípky a ochutnávkovým stánkem slavné vinařské společnosti Znovín v sousední vinici.

Vybavení

Pension National park je novou budovou s dvou až čtyřlůžkovými pokoji se sociálním zařízením a s možností pronájmu barevné televize, popřípadě i s možností příjmu satelitního vysílání na pokoji. V přízemí hotelu se nachází restaurace s otevírací dobou 8 - 22 hod. Za poplatek je možno používat internet. Hostům dále nově nabízíme klasické masáže, posezení v letní zahrádce s grilem a možnost parkování na našem parkovišti u budovy. Pro cyklisty je zdarma k dispozici úschovna kol v prostorách pensionu, popřípadě zapůjčení kol za poplatek. Za poplatek umožníme rovněž ubytování s menšími psy.

Možnosti okolí

Tipy na výlety do okolí Výlety na kolech do Národního parku Podyjí- Thayatal. Středoevropský unikát - Havranické vřesoviště, Kamenné moře, kaňon koryta řeky Dyje s vysutým lanovým mostem, světoznámá vinice Šobes, Pustý vrch s rozmanitou stepní vegetací, Karlův hrad, hraniční vojenské pevnosti z druhé světové války, malovaný sklep v Šatově, vinařská cyklistická stezka, románská rotunda Svaté Kateřiny, Znojemský hrad, znojemské podzemí, muzeum, Vranovská přehrada, státní zámek Vranov, hrad Bítov, unikátní barokní vodní mlýn ve Slupi, Jaroslavický rybník (největší na Jižní Moravě).

Fotogalerie ubytování

Kontakt

Jméno:Ham-ham National park
Adresa:Znojmo a Havraníky 136
Tel.:+420 608 618 575
E-mail:pension@ham-ham.cz
WWW:http://www.ham-ham.cz
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava