Penzion Petra - Harrachov

Město: Harrachov Lokalita: Krkonoše Typ ubytování: apartmán Cena od: 200 Kč

Popis ubytování

Pronájem čtyř apartmánu v nově zrekonstruovaném penzionu. Klidné místo v Anenském údolí. Sauna, vířivka. Wifi připojení. Vhodné jak pro rodinnou rekreaci tak pro ubytování menších skupin.

Vybavení

Pension Petra nabízí ubytování ve dvou studiích a dvou apartmánech. Studia i apartmány mají vlastní sociální zařízení, TV+ SAT, kuchyň vybavenou základním nádobím, dvouplotýnka, lednička, kávovar, mikrovlnná trouba, topinkovač. 1.studio - 2 pevná lůžka 2.studio - 3 pevná lůžka 1.apartmán - 3 pevná lůžka a dvě rozkládací 2.apartmán - 4 pevná lůžka a dvě rozkládací. V budově penzionu se nachází sauna + hydromasážní whirlpool, společenská místnost, lyžárna vybavená vysoušečem bot.Penzion má venkovní terasu, apartmány v patře mají vlastní balkon.

Možnosti okolí

Pension Petra se nachází v Harrachově, nejvýznamnějším rekreačním středisku západních Krkonoš. Je umístěn v Anenském údolí říčky Mumlavy, v klidné části obce ve vzálenosti 800 m od stanice čtyřsedačkové lanovky na Čertovu horu. Celý objekt byl zcela zásadně rekonstruován v roce 2006, a vyhovuje tak nyní moderním požadavkům na zimní i letní rekreaci.

Fotogalerie ubytování

Kontakt

Jméno:Ing. Zuzana Adamcová
Adresa:Harrachov 344
Tel.:+420 607 122 473
E-mail:zuzana.adamcova@seznam.cz
WWW:http://www.penzion-petra.eu
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava