Penzion Martin - Jánské Lázně

Město: Jánské Lázně Lokalita: Krkonoše Typ ubytování: penzion Cena od: 480 Kč

Popis ubytování

Penzion Martin *** Janské Lázně se nachází v krásné krkonošské přírodě na úpatí Černé hory v Janských Lázních v těsné blízkosti lyž. areálu SKIARENA a blízko centra léčebných lázní. Možnost ubytování a aktivit celoročně! Kapacita 50 lůžek, pokoje jsou 2, 3 a 4 lůžkové s TV/SAT, vlastní koupelnou s WC, možnost přistýlky. Více informací na info@penzionmartin.cz.

Vybavení

Celková kapacita Penzionu Martin *** je 50 lůžek + přistýlky. Pokoje jsou 2 až 4lůžkové. Každý pokoj má TV/SAT, vlastní koupelnu se sprchou a wc. Na pokojích je internet. připojení, podmínkou je vlastní notebook. Čtyřlůžkové pokoje je možné objednat jako apartmán s čajovou kuchyňkou s pátým odděleným lůžkem. Hosté Penzionu Martin *** si mohou odpočinout v relaxačním bazénu s protiproudem.

Možnosti okolí

SKI AREÁL SKIARENA Černá hora Janské Lázně je umístěn hned u ubytování PENZIONU MARTIN ***. Je vhodný pro začátečníky, i velmi náročné lyžaře. Skiareál Janské Lázně nabídne každému dostatek vleků skiareálu a lanovek. Nabízí celkem 3,5 km sjezdových tratí a nejdelší sjezdovku v České republice! První vleky vzdáleny 20 metrů od ubytování – (POMA SKISPORT Formánek – tři mírné vleky pro děti a dospělé s lyžařskou školou). Nad Penzionem Martin *** cca 80 m je 400 metrový vlek POMA IDYLA – středně náročný svah napojený na sjezdovku se čtyřsedačkovou lanovkou Protěž a novou moderní 8mi místnou kabinkovou lanovku ČERNOHORSKÝ EXPRESS, ostatní vleky a sáňkařskou dráhu areálu Skiarena Černá hora. Na vrcholku Černé hory je dvoukotva Anděl a další vleky Poma Na další vleky KOŠŤÁLKA (Poma 400 a 500metrů) se dostanete na lyžích přímo od Penzionu Martin *** sjezdem z mírného kopce a zpět až k objektu se vytáhnete pomou Formánek.

Fotogalerie ubytování

Kontakt

Adresa:Janské Lázně, Sportovní 205
Tel.:+420 731 495 600
E-mail:info@penzionmartin.cz
WWW:http://www.penzionmartin.cz
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava