Roubená chalupa - Rokytnice nad Jizerou

Město: Rokytnice nad Jizerou Lokalita: Krkonoše Typ ubytování: chalupa Cena od: 210 Kč

Popis ubytování

Nabízíme k pronájmu roubenou chalupu v centru Krkonoš-Rokytnice nad Jizerou.Chalupa je pro 18 osob,vlastní vaření ve vybavené kuchyni.V letních měsících možnost posezení a grilování na zahradě.Parkování je zdarma u objetu.Ideální na zimní i letní dovolenou. Při pobytech se majitelé nezdržují v objektu. Hosté jsou v chalupě sami. V ceně zahrnuto: spotřeba energií, vody, lůžkoviny, ručníky, utěrky, úklid a dřevo do krbu.

Vybavení

V přízemí se nachází velká světnice s krbem, kuchyní s veškerým vybavením a dvěma jídelními stoly. V přízemí jsou také 3 ložnice (3, 3 a 5 lůžek), koupelna, sociální zařízení a místnost na odkládání lyží. V prvnim patře pak Nabízíme Vám ubytování ve dvou půdních apartmánech (5 a 3 lůžka), které jsou vybaveny vlastní koupelnou včetně sociálních zařízení, kuchyňkou a TV / SAT. Ideální pro spřátelené rodiny nebo kolektivy. Přízemí chalupy ( do 11 osob ), půdní apartmány ( do 8 osob ). V případě neobsazení celé chalupy mají majitelé právo obsadit volné patro dalšími zájemci o ubytování.

Možnosti okolí

Rokytnice nad Jizerou je jako stvořerná pro zimní sporty.V okolí veliká řada vleků různých obtížností.500m vlek.V letních měsících má ideální výchozí polohu pro pěší i cyklo turistiku. V zimních měsících oceníte blízkost autobusové zastávky odkud vás ZDARMA dopraví SKIBUS do našich center lyžování. Pro chvíle pohody a odpočinku se vám nabízejí tenisové kurty, bowling, kuželna, sportovní hala, jízda na koních, sjezdové a běžecké tratě.

Fotogalerie ubytování

Kontakt

Jméno:Přemek Kalvoda
Adresa:Žižkova 905, Jilemnice 514 01
Tel.:605 314 190
E-mail:premekkalvoda@seznam.cz
WWW:http://www.ubytovanikrkonose.estranky.cz
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava