Chata Jestřabí - Roudnice

Město: Roudnice Lokalita: Krkonoše Typ ubytování: chata Cena od: 110 Kč

Popis ubytování

Horská srubová chata typu Tatranec. Objekt se nachází v horách cca 10 km od města Jilemnice. Chata má v patře (podkroví) dvě ložnice v každé dvě lůžka. V přízemí je malá ložnička, také dvě lůžka. V obytné části chaty jsou další dvě lůžka - přistýlka. Chata se nachází na rozlehlém pozemku cca 3000m, jedná se o ubytování cca 500m od Krkonoškého národního parku. Okolí chaty je velmi klidné.

Vybavení

Vaření je možné vlastní na elektrickém dvouplotýnkovém vařiči nebo stravování v nedaleké restauraci v Jestřabí v Krkonoších cca 3km. V chatě je sauna (elektrická). Ochlazení ze sauny a koupání je možné v soukromém venkovním bazénu cca 3x4m před chatou. Na pozemku je ohniště. V obytné části je krb s otevřeným ohništěm. Dřevo do krbu k dispozici za příplatek. 1x WC, sprchový kout, možnost uzamčení kol, lyží v objektu, TV, rádio, vybavená kuchyň. Vytápění je ustřední na tuhá paliva - palivo (uhlí) v ceně. Obchod potravin a základním zbožím je v obci cca 400m od chaty.

Kapacita ubytování

Počet lůžek: 8 lůžek, po dohodě možno až cca 10 osob

Kontakt

Jméno:Jan Kovář
Adresa:Jestřabí v Krkonoších - Roudnice 3
Tel.:776 77 88 75
E-mail:gozo1@centrum.cz
WWW:http://www.sweb.cz/krkonose-chata
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava