Apartmány Boží Dar - Boží Dar

Město: Boží Dar Lokalita: Krušné hory Typ ubytování: apartmán Cena od: 300 Kč

Popis ubytování

Objekt je umístěn na Božím Daru v klidné části města,pět minut od centrálního náměstí. K nejbližšímu lyžařskému vleku a zpět se dá dojet na lyžích. Hned u objektu je louka, kde se provozuje snowkiting, okolo prochází Krušnohorská magistrála-běžecká a cyklistická trasa spojující celé Krušné hory. Jedná se o samostatně stojící objekt s vlastní zahradou a parkovacími místy v kterém jsou umístěné tři apartmány. Jeden apartmán typu „A“ a dva typu „B“. K dispozici je lyžárna a vysoušeč bot.

Vybavení

Apartmán „A“ (6 lůžek)
Apartmán je umístěn v přízemí a má rozměr 50 qm. Skládá se z obytné kuchyně ,ložnice a samostatné koupelny s vanou. Kuchyň je vybavena myčkou, vařičem, lednicí a mikrovlnou troubou. Je v ní rozkládací dvojlůžko. Apartmán je vybaven krbem, televizí a internetem.
Apartmán „B“ (5 lůžek)
Apartmán je umístěn v prvním patře a má rozměr 42 qm. Skládá se z obytné kuchyně ,ložnice v druhém patře a samostatné koupelny. Kuchyň je vybavena myčkou, vařičem.

Možnosti okolí

Velké možnosti lyžování, turistiky a cyklistiky.

Kontakt

Jméno:Václav Novotný
Adresa:Boží Dar 218
Tel.:604 251 518
E-mail:venca.novotny@volny.cz
WWW:http://www.apartmany-bozi-dar.cz
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava