ReBeL - Boží Dar

Město: Boží Dar Lokalita: Krušné hory Typ ubytování: penzion Cena od: 450 Kč

Popis ubytování

První zprovozněná část ubytovacího a školicího komplexu ReBeL na Božím Daru obsahuje 8 studií 3 až 4 lůžkových, lyžárnu a půjčovnu. Parkování na privátním parkovišti před objektem.

Vybavení

Studia jsou vybavena: Dvojlůžko, Rozkládací sedačka, Digitální TV, Kuchyňská linka, WC a koupelna se sprchovým koutem, Připojení k Internetu. Děti do 3 let zdarma (nezapočítávají se do počtu osob ve studiu).

Možnosti okolí

Boží Dar je známé zimní turistické a sportovní středisko. V zimním období se stává cílem, kam každoročně přijíždějí turisté z Čech i zahraničí. Největším lákadlem v zimní sezóně je rozlehlý lyžařský areál Neklid a nedaleký Klínovec, nejvyšší vrchol Krušných hor. Pro běžkaře je zde k dispozici zhruba 70 km upravených tras, na které navazuje dalších 50 km v Německu. Klínovecký areál nabízí sjezdařské tratě všech druhů a obtížností, které jsou pravidelně upravovány. Středisko nabízí sněhovou garanci nově vybudovaným systémem umělého zasněžování, který pokrývá všechny sjezdové tratě - celkem 7,4 km uměle zasněžovaných svahů o rozloze 17,5 hektarů. Zasněžovací systém je plně automatizovaný. V areálu je k dispozici 5 km dlouhá upravovaná běžecká trať a U-rampa kategorie Super pipe, snowpark.

Fotogalerie ubytování

Kontakt

Jméno:Lenka Balcarová
Adresa:Boží Dar 221, 362 62 Boží Dar
Tel.:+420 732 175 526
E-mail:rebel@bozidar.info
WWW:http://www.bozidar.info
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava