Hotel Panorama - Jáchymov

Město: Jáchymov Lokalita: Krušné hory Typ ubytování: hotel Cena od: 400 Kč

Popis ubytování

Tříhvězdičkový rodinný hotel Panorama nabízí ubytování v 1 - 4 lůžkových pokojích. Celková kapacita činí 22 lůžek. Pokoje jsou vybaveny telefonem a satelitem, vlastním sociálním zařízením s vanou a WC. Na požádání možnost zapůjčení TV bez poplatku. Bezdratové připojení k internetu v celém objektu. . Možnost uspořádání společenských akcí, rodinných oslav a školení. K tomuto účelu slouží taneční parket s podiem. Zde také pořádáme hudební večery nejen pro ubytované. V letním období posezení na terase, příprava pokrmů i na venkovním grilu. Vyhlídková restaurace - speciality české a mezinárodní kuchyně, muzeum saní.

Vybavení

K dispozici úschovna kol a lyží, 2x tenisový kurt, 1x volejbal hřiště, fotbalové hřiště, stolní tenis, dětské hřiště, kuželna, billiard a šipky. HIT! Organizace hry se zapůjčením paintbolového vybavení. Možnost zajištění ambulantní lázeňské péče v 500 m vzdálených sanatoriích - relaxační služby, bazén, sauna, solná jeskyně a jiné.

Možnosti okolí

Skvělé podmínky pro zimní sporty a letní turistiku a cikloturistiku. Sedačková lanovka na Klínovec cca 4km, vleky Nové Město cca 3km, Boží Dar cca 7km, Skiareál Neklid cca 8km, Lyžařské centrum Klínovec 9km. Kadeřník, fitness, kino, masáže - do 500 metrů, hotelová doprava. Golf 20km, bazén 7km.

Fotogalerie ubytování

Kontakt

Jméno:Adam Thomayer
Adresa:Dvořákova 931
Tel.:+420 353 811 106
E-mail:hotel.panorama@volny.cz
WWW:http://www.hotelpanorama-jachymov.cz/
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava