Penzion u Krtka - Kraslice

Město: Kraslice Lokalita: Krušné hory Typ ubytování: penzion Cena od: 300 Kč

Popis ubytování

V roce 2007 byl penzion komplet zrekonstruován! Penzion se nachází 400 m od centra Kraslic - města krajek, hudebních nástrojů a přírodních krás - ležící v malebném údolí Krušných hor. Jedná se o velmi kvalitní ubytování za příznivé ceny!

Vybavení

V přízemí budovy se nachází lidová, Česká restaurace (možnost stravování) za příznivé ceny. V prvním patře je kompletně, nadstandardně vybavený apartmán o rozloze 120 m2. Vybavení - koupelna, kuchyň, obývák, pokoj na spaní, TV/sat-TT-karta., rádio, lednice, kožená sedací souprava. Počet lůžek 5 + 3 přistýlky. V druhém patře jsou tři plně vybavené pokoje. Dvojlůžka + přistýlka. Dva pokoje jsou pouze s rohovou vanou a WC je na chodbě a jeden pokoj má WC i koupelnu. Tyto tři pokoje jsou velmi nadstandardně vybaveny! Velmi kvalitní postele, TV/sat-TT karta, atd. Na chodbě tohoto patra je k dispozici plně vybavená nová kuchyň s možností si uvařit.

Fotogalerie ubytování

Kontakt

Jméno:Kotek Petr
Adresa:Mánesova 990, Kraslice, 35801
Tel.:608 315 854
E-mail:xpetrk@volny.cz
WWW:http://www.ukrtka.eu
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava