Hotel Nástup - Loučná pod Klínovcem

Město: Loučná pod Klínovcem Lokalita: Krušné hory Typ ubytování: hotel Cena od: 1190 Kč

Popis ubytování

10 x Jednolůžkový pokoj 19 x Suite (dvoulůžkový pokoj) 3 x Apartman (4 osoby)

Vybavení

Ke standartnímu vybavení pokojů patří mimo jiné koupelna, WC, televizor se satelitním signálem, trezor, radiobudík, telefon s přímou volbou, bezdrátová WIFI síť pro INTERNET, minibar. K dipozici je rovněž hotelový bazén, solárium a sauna, dále dětský koutek, kulečník. Součástí hotelu je také terasa s grilem, hřiště na tenis a odbíjenou, minigolf, ruské kuželky, půjčovna kol a sportovních potřeb.

Možnosti okolí

Hotel Nástup se nachází v Krušných horách na úpatí Klínovce v nadmořské výšce 1000 m.n.m. Krušné hory nejsou vůbec krušné, jak by mohl evokovat jejich název a možná i jejich historie. Jedná se o oblast, která může potencionálním zájemcům nabídnout spoustu možnosti pro rekreaci i aktivní odpočinek a to ne jen v zimním období. Hotel je v těsné blízkosti nástupní stanice sedačkové lanovky Skiareálu Klínovec sever, kde je rovněž lyžařská sjezdovka.

Fotogalerie ubytování

Kontakt

Adresa:Loučná pod Klínovcem 104, 431 91
Tel.:+420 474 396 120
E-mail:recepce@hotelnastup.cz
WWW:http://www.hotelnastup.cz
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava