Garni Hotel Vila Polní *** - Praha

Město: Praha Lokalita: Střední Čechy Typ ubytování: hotel Cena od: 1000 Kč

Popis ubytování

Garni hotel Vila Polní se nachází v klidném prostředí Prahy 6 nedaleko Obory Hvězda. Hotel je provozován v kategorii garni. Kontinentální snídaně je zahrnuta v ceně ubytování.

Vybavení

10 pokojů (jednolůžkové, dvoulůžkové, apartmány), pokoje se sociální zařízením, minibar, satelitní TV, telefon, konferenční sál pro 40 osob, prostorná zahrada s terasou a grilem. Vlastní garáž a vyhrazená parkovací místa.

Možnosti okolí

Poloha hotelu, dopravní dostupnost a možnost parkování dávají předpoklady pro ubytování individuálních turistů i skupin. Stanice tramvajové zastávky několika linek, jsou vzdáleny jen pár kroků od hotelu. Pohodlnou jízdou tramvají se hosté mohou dostat na Pražský hrad (během 10 minut), Malou Stranu i do centra Prahy. Výhodné umístění hotelu umožňuje snadnou a rychlou dostupnost z pražského letiště Ruzyně. V blízkosti se nachází Obora Hvězda s renesanční vilou Hvězda z roku 1555 a Břevnovský Klášter.

Fotogalerie ubytování

Kontakt

Jméno:Garni hotel Vila Polní
Adresa:Praha 6 - Břevnov
Tel.:+420 235 363 120
E-mail:pension.polni@cez.cz
WWW:http://www.energotour.cz
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava