Chata u hradu Bouzov - Radnice

Město: Radnice Lokalita: Střední Morava, Slezsko Typ ubytování: chata Cena od: 120 Kč

Popis ubytování

Chata se nachází v nadmořské výšce 600m, na úpatí Drahanské vrchoviny, v menší chatové oblasti u obce Radnice. Je na velmi lidném a tichém místě nad lesem, s výhledem na okolní krajinu, údolí říčky Třebůvky a gotický hrad Bouzov. Chata je vhodná pro rodinnou rekreaci, pro 4 až 8 osob.

Vybavení

Moderní a standartní nábytek, stoly, židle, lavice, kuchyňský dřez, 2x lednice, krb, krbová kamna, kamna na tuhá paliva, elektrické přímotopy, sedací souprava, televize, radiomagnetofon, mikrovlná trouba, remoska, rychlovarná konvice, grilovací zařízení. V létě zahradní nábytek, slunečník, dětský bazének, pískoviště, venkovní ohniště. Ložní prádlo-povlečení a přezůvky nutno vzít s sebou. Parkování na pozemku. Zákaz kouření v celém objektu chaty. Pobyt zvířat není zásadně povolen.

Možnosti okolí

Hrad Bouzov, jeskyně Javoříčko a Mladeč, zámek Úsov, arboretum Bílá Lhota, muzeum v Mohelnici a Lošticích. V Radnici je možné dohodnout projížďky na koních,k rybolovu je tady pstruhová říčka Třebůvka. Okolní lesy je možno využít ke sběru hub. Koupání je možné na koupališti v Lošticích, na pískovcových jezerech nebo krytém bazénu v Mohelnici.

Fotogalerie ubytování

Kontakt

Jméno:Naděžda Purová
Tel.:+420 605 990 690,
E-mail:alokre@seznam.cz
WWW:http://www.chataubouzova.cz
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava