Hotel Bohemia *** - Zdíkov

Město: Zdíkov Lokalita: Šumava Typ ubytování: hotel Cena od: 480 Kč

Popis ubytování

Rodinný hotel Bohemia *** najdete na Šumavě v obci Zdíkov (770 m.n.m.) u známého sportovního areálu Churáňov- Zadov (4km). Hotel Bohemia je horský hotel s mimořádně příjemnou atmosférou a profesionálním přístupem ke klientům. Nabízíme Vám ubytování na Šumavě v útulných a stylově zařízených pokojích a apartmá. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí, a tak se můžete těšit na nové vybavení. Výborné podmínky pro rodinnou dovolenou , sportovní a relaxační pobyty nebo pobytové víkendy na Šumavě.

Vybavení

Součástí hotelu je recepce, restaurace, lidová formanka, konferenční salonek, masážní studio, dětská herna, půjčovna horských kol a lyžařského vybavení.

Možnosti okolí

V okolí je mnoho stezek pro pěší a cykloturistiku, v zimních měsících pak u nás naleznete vynikající podmínky pro běžecké i sjezdové lyžování.

Fotogalerie ubytování

Kontakt

Jméno:Magdalena Strachová
Adresa:Zdíkov 243
Tel.:+420 388 426 139
E-mail:recepce@hotelzdikov.cz
WWW:http://www.hotelzdikov.cz
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava