Pension Blanka - Železná Ruda

Město: Železná Ruda Lokalita: Šumava Typ ubytování: penzion Cena od: 250 Kč

Popis ubytování

Zveme Vás do našeho rodinného penzionu v klidném místě, pouhých 200 m nad centrem Železné Rudy (viz mapa). Jsme příznivci turistiky i lyžování, rádi Vám poradíme s výběrem Vašich zimních i letních túr a výjezdů na kole a na běžkách. V sousedních národních parcích Šumava a Bayerischer Wald jsou nekonečné možnosti pro milovníky pobytu ve zdravé přírodě a pro relaxaci návštěvníků všech věkových kategorií po celý rok.

Vybavení

Penzion má dva dvoulůžkové pokoje a dva dvou až třílůžkové pokoje s balkónem . Všechny pokoje jsou s příslušenstvím a barevným televizorem se satelitem. Penzion má vlastní parkoviště vedle objektu. Pro návštěvníky je připravena servírovaná snídaně ve společenské místnosti. K dispozici je i lednice , ubytovaní si mohou nakoupit víno a nealkoholické nápoje a v kuchyňce si uvařit čaj nebo kávu. V létě je možno k posezení využít terasu penzionu, tak i okolní zahradu, odkud je fantastický výhled na dominantu celého Železnorudska – Velký Javor.

Kapacita ubytování

Počet lůžek: 10

Kontakt

Adresa:Pension Blanka, Belvederská 339, 340 04 Železná Ru
Tel.:606303627
E-mail:penzblanka@cmail.cz
WWW:http://www.sweb.cz/penzion.blanka/
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava