Hotel Starý Mlýn - Lanškroun

Město: Lanškroun Lokalita: Východní Čechy Typ ubytování: hotel Cena od: 420 Kč

Popis ubytování

Hotel Starý mlýn se nachází přímo pod hrází Dlouhého rybníka na okraji města Lanškrouna.

Vybavení

Umístění hotelu dává možnost konání rodinné a individuální rekreace, možnost konání rodinných a firemních oslav, seminářů a školení. Vhodně vybavený hotel umožňuje hostům celoroční pobyt. Součástí hotelu je restaurace s bohatou nabídkou jídel a nápojů, letní terasa s celodenním provozem a příjemnou obsluhou. Náš kolektiv Vám nabízí velký výběr minutkových pokrmů, studené kuchyně, moučníků i alkoholických a nealkoholických nápojů. Hotel se skládá ze 3 částí. Hlavní budovy, budov A a B a samostatných chatek. V hlavní budově je celkem 12 pokojů s celkovou kapacitou 41 míst, které jsou členěny na dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. V budovách A a B je 12 pokojů pro 42 osob se společným sociálním zařízením. Dále je možné ubytování v 8 čtyřlůžkových chatkách bez vytápění se společným sociálním zařízením.

Možnosti okolí

Lanškrounskem prochází hlavní evropské rozvodí Severního a Černého moře od Bukové hory (958 m n. m.) s lyžařským areálem přes poutní místo Mariánská hora (502 m n. m.) a přírodní rezervaci Třebovské stěny (Palice, 613 m n. m.) po Třebovické sedlo v jihozápadním cípu Lanškrounska, které je svými 438 m n. m. nejnižším místem celého evropského rozvodí Labe - Dunaj. Na Bukové hoře také pramení řeka Lanškrounské kotliny - Moravská Sázava. V horním toku má charakter horské bystřiny, podél které vede naučná stezka s odpočinkovými místy pro rodiny s dětmi. Turisté mohou na Lanškrounsku využít širokou nabídku ubytování i stravování. Jsou pro ně podél cest připraveny informační panely s mapami, které jim představují památky regionu, nebo upozorňují na zajímavá místa mimořádně čisté přírody Lanškrounska. Z rozhledny na Lázku (714 m n. m.) uvidíte nejvyšší vrcholky Orlických hor, masiv Králického Sněžníku, vrcholy Jeseníků s Pradědem, dohlédnete do úrodné Hané i na kopce Českomoravské vrchoviny.

Fotogalerie ubytování

Kontakt

Adresa:T. G. Masaryka 37, Lanškroun
Tel.:+420 774 447 885
E-mail:stary-mlyn@seznam.cz
WWW:http://www.hotel-lanskroun.eu
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava