Penzion HoP - Ledeč nad Sázavou

Město: Ledeč nad Sázavou Lokalita: Vysočina Typ ubytování: penzion Cena od: 320 Kč

Popis ubytování

Zcela nově vystavěný penzion HoP s kapacitou až 22 lůžek se nachází cca 90 km od Prahy, 20 km od dálnice D1 v oblasti u Ledče nad Sázavou. Penzion je umístěn v nenarušené krajině Českomoravské vrchoviny v nadmořské výšce 650 m n.m. nedaleko chráněnné krajinné oblasti Melechov (709 m n.m.). Je jednou z vyhledávaných oblastí zejména pro letní pobyty, ale také pro zimní rekreace a lyžařské kurzy. Penzion je vhodný pro rodinné rekreace a soustředění menších sportovních kolektivů.

Vybavení

Vybaven je pěti 2-3 lůžkovými pokoji s možností přistýlek. Na každém pokoji je k dispozici TV, možno i SAT + Video. Pro potřeby klientů je k dispozici 2x společenská místnost - klubovna s kapacitou cca 24 osob, kde lze pořádat školení, soustředění sportovních kolektivů nebo turnaje v šipkách apod. dále sauna, stolní tenis, rotoped, letní venkovní vyhřívaný bazén. Přímo u budovy jsou dvě menší hřiště - nohejbal, volejbal, basket atd. (míče + sítě k dispozici).

Kapacita ubytování

Počet lůžek: 22

Kontakt

Adresa:Horní Paseka 49, Ledeč nad Sázavou
Tel.:607 574 108
E-mail:penzion-hop@seznam.cz
WWW:http://www.elkomplex.cz/penzion/
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava