Privát v Telči - Telč

Město: Telč Lokalita: Vysočina Typ ubytování: apartmán Cena od: 375 Kč

Popis ubytování

Můžeme Vám nabídnout právě dokončený privát v Telči (bed&breakfast). Privát je útulný podkrovní byt s ložnicí, koupelnou a obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem. Na privátu je možnost připojení k vysokorychlostnímu internetu. Kapacita privátu je maximálně 4 osoby (plus možnost dětské postýlky). Postaráme se i o Vaše auto, kola i lyže (k dispozici jsou dvě garáže). Cena za celý apartmán 1500 Kč/noc.

Možnosti okolí

Telč má toho mnoho co nabídnout jak pro milovníky přírody a turistiky, tak i pro cyklisty, běžkaře či jiné sportovce. Náš privát se nachází na samotném konci města Telče a nejvyšší hora Českomoravské vysočiny Javořice, která je doslova na dohled, Vás přímo láká k výstupu (ať už pěšky, na kole nebo na běžkách). Četné turistické trasy i cyklotrasy protínají Telč i její okolí. Milovníci golfu velmi dobře vědí, že se nedaleko Telče nachází jedno z nejkrásnějších golfových hřišť v České republice. A sjezdoví lyžaři určitě nepohrdnou sjezdovkou s vlekem v nedalekem Mrákotíně (cca 7km od Telče), na Čeřínku (cca 25km od Telče) nebo na Křemešníku (cca 35km).

Fotogalerie ubytování

Kontakt

Adresa:Foitova 643, Telč
Tel.:+420 731 955 738
E-mail:privatvtelci@seznam.cz
WWW:http://www.privatvtelci.cz
Katalog ubytování v České Republice - Najdi-ubytovani.cz
Ochrana osobních údajů | Partneři: Pomaturitní studium angličtiny Ubytování Liberec Tipy na výlet Lyžování v Rakousku Chaty, chalupy, ubytování Ubytování Beskydy Mapa zemí a destinací Ubytování na Vysočině Wellness pobyty Ubytování Šumava